لوازم ضروری برای سفر

لوازم ضروری برای سفر

 

 

سفرهای جاده ای بسیار هیجان انگیز هستند و اتفاق های مختلفی ممکن است درطول سفر بیافتد. برای آمادگی  و بهتر لذت بردن از سفرتان خوب است وسایل زیر را همراه داشته باشید:

1-9-768x432

 

خنک کن Yeti Tundra 75

این یخچال قابل حمل ۴۵ سانتی متر طول و ۸۳سانتی متر عرض دارد و ۵۰قوطی را میتواند حمل کند. این یخچال میتواند یک کیسه یخ را حدود ۵روز نگه دارد.

قیمت۴۵۰دلار

 

2-7-768x432

باربند Thule Force L

این باربند که ۰٫۴۵ متر مکعب حجم دارد ولی سه تخته اسکی را درخود جامیدهد و دربلندترین حالت ۴۱سانتی متر است. به راحتی نصب میشود و بسیار مقاوم است.

قیمت ۵۰۰دلار

 

3-5-768x432

پتوی سفری Rumpl Down

این پتو برای سفر خیلی مناسب است و خیلی خوب گرم میکند. این پتو ضدبو و ضدآب است و با ماشین لباسشویی به راحتی شسته میشود.

قیمت۱۹۹دلار

 

4-6-768x432

بلندگوی قابل حمل Bowers and Wilkins T7

ساختار شبه کندوی عسلی این بلندگو لرزش را حذف میکند و به شما صدای بسیار واضح تحویل میدهد. ازبین تمام سایزها، جعبه ی ۹۰۰گرمی آن برای سفر بهتر است و باتری آن تا ۱۸ساعت با یک شارژ پر میماند.

قیمت۳۵۰دلار

 

5-6-768x432

ژنراتور خورشیدی GoalZero Yeti150

وقتی بیش از چند روز میخواهید کمپ بزنید، به یک منبع برق احتیاج دارید. این ژنراتور پنج و نیم کیلویی، دوازده ولت برایتان مهیا میکند. قبل از سفر آنرا شارژ کنید و پنل های خورشیدی لازم را بخرید.

قیمت۲۳۰دلار

 

6-5-768x432

دوش حمام قابل حمل RinseKit

این دوش دو گالنی از شیرآب یک باغچه پر میشود و میتواند تا یک ماه بدون باتری یا پمپ این آب را نگه دارد. با یک آداپتور میتوانید از این دوش برای حمام آب گرم بعد از یک روز گشت و گذار استفاده کنید.

قیمت۹۰دلار

منبع:outsideonline.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *