پارک جنگلی شقایق

پارک جنگلی و آبشار شقایق در شمال شهرستان دزفول استان خوزستان واقع شده است. در این پارک زیبا مناظر چشم نوازی وجود دارد، از جمله در فاصله 1100 متری از محوطه ابتدایی پارک آبشار شقایق با ارتفاع حدود 7 متری واقع شده و در دو طرف پایین این آبشار زیبا درختانی در مسیر جوی آب سایه گسترانده اند فضایی به مانند قطعه ای از بهشت را خلق کرده است…

پارک جنگلی شقایق

 

همچنین در نقاط مختلف پارک چشمه های آبی وجود دارند که در این پارک روان هستند و بر زیبایی آن افزوده است… ارتفاعات نه چندان بلند آن فرصت خوبی برای علاقمندان غیر حرفه ای به ورزش مفرح کوهنوردی و خانواده ها است. همچنین راه دسترسی آسفالت تا نزدیکی محوطه ورودی پارک شقایق وجود دارد که امکان استفاده از آن را برای عموم فراهم آورده است.

پارک جنگلی شقایق

 

پارک جنگلی شقایق به مانند بعضی از جاذبه های گردشگری این شهرستان هنوز ناشناخته مانده است و ناشناخته ماندن این منطقه طبیعت را به محیطی بکر و زیبا تبدیل کرده است… کسانی که دوست دارند به دور از هیاهو و شلوغی از طبیعت لذت ببرند پارک جنگلی شقایق را انتخاب می کنند.

پارک جنگلی شقایق

 

آبشار زیبای شقایق که از دور خود نمایی می کند و زیبایی پارک جنگلی را دوچندان کرده است. پارک جنگلی شقایق را مردم بومی منطقه و اهالی شهر درفول به خوبی می شناسند، اگر قصد رفتن به این پارک جنگلی و تفریحی را دارید بخاطر داشته باشید یکی از اهالی منطقه را که همه راه های رسیدن به پارک جنگلی و آبشار را به خوبی می داند باخود همراه داشته باشید.

پارک جنگلی شقایق

 

پیشنهاد می کنم اگر به کوهنوردی علاقه مند هستید با خود وسایل کوهنوردی را همراه ببرید، چون در ارتفاعات و کوههای اطراف این منطقه مناظر دیدنی زیبایی وجود دارد بنابراین فرصت پیش آمده  را از دست ندهید.

پارک جنگلی شقایق

پارک جنگلی شقایق

1 دیدگاه برای «پارک جنگلی شقایق»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *